Repository logo
  • English
  • Yкраї́нська
Log In
New user? Click here to register.Have you forgotten your password?
  1. Home
  2. Фонд НТБ НТУ "Дніпровська політехніка"
  3. Методичні матеріали
  4. Кафедра механічної та біомедичної інженерії
  5. Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Основи фізики біологічних об’єктів» для здобувачів ступеня бакалавра спеціальності 132 Матеріалознавство
 
  • Details

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Основи фізики біологічних об’єктів» для здобувачів ступеня бакалавра спеціальності 132 Матеріалознавство

Date Issued
2023
Author(s)
Панченко, С. П. 
Маметьєв, А. О. 
Abstract
Методичні матеріали призначено для самостійної роботи студентів спеціальності 132 «Матеріалознавство» під час підготовки до лекційних, практичних (семінарських) занять та підготовки до контрольних заходів із дисципліни «Основи фізики біологічних об’єктів».
Надано список тем для самостійного опрацювання студентами. Розглянуто загальні положення, щодо організації та виконання студентами самостійної роботи. Надаються рекомендації, які необхідно враховувати при роботі з літературою, різноманітними джерелами інформації та при підготовці конспекту.
Subjects

біофізика

кінетика біологічних ...

біологічна термодинам...

аудиторна самостійна ...

оформлення конспекту

File(s)
Loading...
Thumbnail Image
Name

25,01.024_Методичка с р ОФБО обовязково.pdf

Size

602.62 KB

Format

Adobe PDF

Checksum

(MD5):18e03caa59b1ac2db2c56301575e2f1a

.

Built with DSpace-CRIS software - Extension maintained and optimized by 4Science

  • End User Agreement
  • Send Feedback
Repository logo COAR Notify