Repository logo
  • English
  • Yкраї́нська
Log In
New user? Click here to register.Have you forgotten your password?
  1. Home
  2. Кваліфікаційні роботи
  3. Механіко-машинобудівний факультет
  4. Кафедра технологічного інжинірингу переробки матеріалів
  5. Вдосконалення технологiї збагачення вугiлля за рахунок модернізації процесу сушіння
 
  • Details

Вдосконалення технологiї збагачення вугiлля за рахунок модернізації процесу сушіння

Date Issued
2019
Author(s)
Яриз, Артур Юрійович 
Abstract
Актуальність теми. Для сушіння мілкого вугільного концентрату на сьогодення застосовуються барабанні сушарки, які мають недостатню ефективність використання теплової енергії, що призводить до значної втрати палива.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є удосконалення технології сушіння вугільних концентратів для досягнення якої необхідно впровадити більш ефективну технологію сушіння.
Об'єкт дослідження. Об’єктом дослідження є технологія збагачення вугілля Західного Донбасу.
Предмет дослідження. Предметом дослідження є процес вологообміну між сушильним агентом та частинками матеріалу, що сушиться.
Методи дослідження. У роботі використовувалися аналітичні, математичні, евристичні та емпіричні методи дослідження.
Ідея роботи. Ідея роботи полягає у застосуванні для сушіння мілкого вугільного концентрату високоінтенсивної труби-сушарки.
Практичне значення отриманих результатів. Завдяки застосуванню труби-сушарки скорочуються питомі витрати палива за рахунок підвищеного теплообміну в сушильному апараті, що збільшує прибуток підприємства та підвишує його енергоефективність, що в умовах сьогодення є важливим завданням.
Як показав досвід роботи ЦЗФ "Павлоградська", особливу складність при переробці вугілля Західного Донбасу викликають уловлювання, збагачення та переробка шламових продуктів, що утворюються в основному в результаті розмокання і стирання супутніх порід в технологічному циклі.
Переробка шламів є важливою ланкою в технологічній схемі. Від типу прийнятої водно-шламової схеми і її експлуатації багато в чому залежать втрати палива з відходами та скидними водами. Збільшення вмісту дрібних і тонких класів у видобутих і тих, що надходять на збагачення вуглях в значній мірі сприяє сильному шламоутворенню.
В останні роки проблема вдосконалення процесів сушки продуктів вуглезбагачення займає одне з перших місць в зв'язку з підвищенням вартості енергоносіїв. Сушка є останньою технологічною операцією, що передує випуску готового продукту, тому доцільно проводити її з максимальними ефективністю і ступенем використання сушильного агента.
Одним із напрямів удосконалення процесу сушіння є виробництво обладнання з активними аеродинамічними режимами, в якому забезпечується підвищений тепло- і масообмін. До одних з найпродуктивніших апаратів подібного типу відносяться труби-сушарки.
ВИХІД, ВУГІЛЛЯ, ТЕХНОЛОГІЯ, ТРУБА-СУШАРКА, ЯКІСТЬ
Subjects

кафедра технологічног...

кваліфікаційна робота...

File(s)
Loading...
Thumbnail Image
Name

Яриз Відгук 2.pdf

Size

304.38 KB

Format

Adobe PDF

Checksum

(MD5):d7bb3ec3f07b4109734f2ee3c4a2933b

Loading...
Thumbnail Image
Name

Яриз Відгук 1.pdf

Size

339.68 KB

Format

Adobe PDF

Checksum

(MD5):cd5986b0ec06224eddda57c41628147c

.

Built with DSpace-CRIS software - Extension maintained and optimized by 4Science

  • End User Agreement
  • Send Feedback
Repository logo COAR Notify