Розвиток сфери культури, як інструмент публічного управління територіальної громади
Zusammenfassung
СУЧАСНИЙ СТАЛИЙ РОЗВИТОК У СФЕРІ КУЛЬТУРИ, АРТРИНОК В ЕКОНОМІЧНІЙ СИСТЕМІ, СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ГРОМАДИ, АРХЕОЛОГІЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ГРОМАДИ, ДНІПРОРУДНЕНСЬКИЙ АРТ ЦЕНТР
Об’єкт дослідження –є процес механізмуефективного публічного управління сферою культури.
Предмет дослідження –є теоретичні та практичні засади управління та взаємодії органів публічного управління в сфері культури.
Мета дослідження полягає в теоретичному обґрунтуванні та аналізі процесу управління сферою культури в територіальній громаді.
Для досягнення зазначеної мети поставлені такі наступні завдання:-з’ясування роліі значення сфери культури в процесі побудови громадянського суспільства; здійсненняаналізутанаданнясоціально-економічної характеристики територіальної громади; розробленняпропозиції щодо інструментів розвитку сфери культури в територіальній громаді.
Методи дослідження. Вирішення поставлених у дослідженні завдань проводились із застосуванням наступних методів: методівсистематизації, аналітичного та графічного.Отримані результати. У першому розділі розглянуто сучасний сталий розвиток у сфері культури, досвід зарубіжних країн.Розглянуто законодавчі джерела та стан артринку в економічній системі держави.У другому розділі була розглянута соціально-економічна характеристика Дніпрорудненської міської територіальної громади, археологічний потенціал територіальної громади; особливості функціонування ринку культурних цінностей.У третьому розділі пропозиції щодо практичної реалізації проекту Арт-центру, введення інновацій