Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/151553
Назва: Проблема перекладу сталих словосполучень в англійській та німецькій мовах
Автори: Бродський, Микита
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Бродський М. В. Проблема перекладу сталих словосполучень в англійській та німецькій мовах: дипломна робота маг. - Дніпро. 2018. - 82 с.
Короткий огляд (реферат): Головною метою дипломної роботи є виявлення основних функцій і особливостей вживання сталих словосполучень в англійських і німецьких науково-публіцистичних текстах, а також дослідження специфіки перекладу сталих конструкцій на українську мову. Для реалізації поставленої мети дослідження необхідне вирішення наступних завдань: 1.Вивчитироботи відомих вчених-лінгвістів стосовно даної теми 2.Визначити види та дати характеристику сталих словосполучень 3.Проаналізувати особливості вживання та перекладу сталих словосполучень в англійській та німецькій мовах. На підставі аналізу відповідних робіт з теоретичної граматики дослідити: Основні методи дослідження, що були використані в даній роботі: комплексний перекладознавчий аналіз з огляду на історію розвитку українського 6 та закордонного перекладознавства; порівняльний аналіз наукової та критичної літератури відносно даної теми, порівняльний аналіз перекладу сталих виразів з англійської, німецької на українську мову, метод якісної обробки даних, метод кількісної обробки даних, інтерпретація власних думок стосовно. Матеріалом дослідження є сучасні оригінальні англо-та німецькомовні тексти та переклади українською мовою, а також сучасні оригінальні українські тексти та їх переклади англійською та німецькою.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/151553
Розташовується у зібраннях:Кафедра перекладу

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Бродский 23.01.2018.pdf714,57 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.