Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/154709
Назва: Удосконалення водно-шламової схеми Центральної збагачувальної фабрики «Курахівська»
Інші назви: Improving the water-slurry circuit at “Kurakhivska” Central Processing Plant
Автори: Лісечко, Анатолій Володимирович
Ключові слова: кафедра технологічного інжинірингу переробки матеріалів;кваліфікаційна робота магістра 2019
Дата публікації: 2019
Бібліографічний опис: Лісечко А.В. Удосконалення водно-шламової схеми Центральної збагачувальної фабрики «Курахівська» : кваліфікаційна робота магістра. - Дніпро, 2019. - 75 с.
Короткий огляд (реферат): Актуальність роботи Через різке збільшення кількості шламів в товарній продукції на вугільно-збагачувальних фабриках та виведення з експлуатації сушильних установок якість вугільної продукції на багатьох підприємствах зменьшується, в більшості випадків перевищуює встановлені стандарти. У цих умовах ефективне вилучення шламів, що міститься в значній кількості у рядовому вугіллі, перед основними збагачувальними процесами, є одним із найважливіших виробничих завдань, вирішення яких дозволить підвищити якість товарної вугільної продукції та її конкурентоспроможність. Метою роботи є вибір раціональної технології сухого відсіву шляхом оцінки впливу частки сухого відсіву на інтегральні результати збагачення зроблені при актуальній характеристиці переробляючого вугілля проведені розрахунки за допомогою розробленої в НТУ «ДП» методики і комп'ютерної програми розрахунку технологічної схем вуглезбагачення. Крім виходу і зольності концентрату оцінювалася можливість зниження кількості шламів, що надходять в водношламовую схему циклу мокрого збагачення. Завданням цього дослідження є визначення виходу сухого відсіву, який додається до концентрату сухого збагачення для отримання товарного концентрату із заданою (нормованою) зольністю. Ідея роботи Зменьшення кількості шламів у водно-шламовій схемі на ЦЗФ «Курахівська» Об'єкт дослідження Технологічна схема збагачення вугілля ЦЗФ «Курахівська» Предмет дослідження Предметом дослідження є кількість шламів у циклі мокрого збагачення, в залежності від ефективності сухого грохочення. Наукове положення Вихід шламів у циклі мокрого збагачення лінійно зменьшується при збільшенні ефективності сухого контрольного збагачення. Наукова новизна Залежність виходу шламів у циклі мокрого збагачення від ефективності сухого грохочення, отримана вперше. ГРОХОЧЕННЯ, ГРОХОТ, ЗОЛЬНІСТЬ, ВОЛОГІСТЬ, ШЛАМ, МАШИННИЙ КЛАС.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/154709
Розташовується у зібраннях:Кафедра технологічного інжинірингу переробки матеріалів



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.