Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/154746
Назва: 281-Кваліфікаційна робота "Формування стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади"
Автори: Проскурня А.В.
Ключові слова: ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА, СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ, СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ, ОРГАНІЗАЦІЯ РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ, РЕКРЕАЦІЙНА ЗОНА, ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО.
Дата публікації: гру-2019
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування – НТУ «Дніпровська політехніка», Дніпро, 2019. Визначено категорію «особливості створення та розвитку територіальних громад» в контексті зміни підходів до регіонального розвитку в умовах децентралізації влади. Обґрунтовано теоретичні підходи до удосконалення стратегічного розвитку об'єднаної територіальної громади. Обґрунтовано підходи до удосконалення стратегічного сценарію розвитку громади на підставі розширення рекреаційності території. Розроблена реалізація нової стратегії розвитку об'єднаної територіальної громади на принципах державно-приватного партнерства.
Опис: Мета досліджень: обґрунтування й розробка пропозицій щодо удосконалення стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади. Об'єкт дослідження – процеси стратегічного планування розвитку об'єднаних територіальних громад; Предмет дослідження – напрями удосконалення механізму розробки стратегій розвитку територіальних громад. Новизна результатів роботи: – стратегічне планування розвитку громади здійснюється на підставі взаємовигідного державно-громадського-приватного партнерського підходу, що полягає у рівноправній участі на всіх етапах розробки і реалізації стратегій представників усіх секторів територіальної громади: органів місцевої самоврядування, підприємництва та громадськості, – врахування в сценаріях розвитку територіальної громади стратегії пов’язаної зі сталим та рекреаційним розвитком територій, що підвищить інвестиційну привабливість територіальної громади та розширить її конкурентні переваги. Практичне значення одержаних результатів (сфера використання результатів роботи): полягає в тому, що розроблені методичні підходи доведені до рівня практичних рекомендацій і визначається можливістю використання сформульованих висновків і пропозицій для вдосконалення механізмів стратегічного планування розвитку громади.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/154746
Розташовується у зібраннях:Кафедра прикладної економіки, підприємництва та публічного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Проскурня А.В..pdf226,13 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити
Кваліфікаційна робота - Проскурня.rar1,32 MBUnknownПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.