Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/157489
Назва: Обґрунтування параметрів підтримання підготовчих виробок при видобуванні запасів вугілля в умовах ПрАТ «ШУ «Покровське»
Автори: Кожухов, Я. В.
Хоменко, О. Є.
Ключові слова: підготовчі роботи;підтримання виробок;видобування вугілля
Дата публікації: 2020
Короткий огляд (реферат): Україна має в своєму розпорядженні значні запаси вугілля, руд, калійних солей та інших корисних копалини. Останніми роками, не зважаючи на збитки, які наніс економічний спад виробництва, особливо вугільним шахтам Донбасу та підприємствам гірничого машинобудування, гірнича промисловість починає виходити із кризи. Кам'яне вугілля за запасами й обсягами видобутку посідає перше місце в світі серед корисних копалин та енергоносіїв. Після кризи 2014 року та падіння в 2015-му, український ринок видобування вугілля досі переживає певні труднощі. У поточному році видобуток на українських шахтах значно скоротився та були вимушені зупинки підприємств. Головна причина падіння темпів – це вироблення запасів уже існуючих шахт, низький попит на вугілля та велика конкуренція на ринку енергоресурсів. У даний час одними з основних напрямків економічного та соціального розвитку України є збільшення обсягів видобування вугілля, поліпшення його якості і підвищення ефективності роботи вуглевидобувної галузі. Для вирішення цих стратегічних завдань, поряд з удосконаленням техніки та технології, необхідно реконструювати шахтний фонд у напрямку концентрації гірничих робіт, поліпшення планування підготовчих виробок з метою скорочення трудомісткості та вартості їх підтримання, підвищення ефективності роботи прохідницького та видобувного обладнання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/157489
Розташовується у зібраннях:Кафедра гірничої інженерії та освіти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Кожухов Хоменко.pdf240,28 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.