Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/161880
Назва: Деякі особливості геохімії германію та кобальту у вугільному пласті с8н поля шахти «Дніпровська», Україна
Автори: Ішков, Валерій Валерійович
Козій, Євген Сергійович
Чернобук, Олександр Іванович
Козар, Микола Антонович
Пащенко, Павло Сергійович
Ключові слова: германій;кобальт;вугільний пласт;шахта «Дніпровська»;парагенетичні елементи
Дата публікації: 2022
Видавництво: International Science Group
Бібліографічний опис: Деякі особливості геохімії германію та кобальту у вугільному пласті с8н поля шахти «Дніпровська», Україна / Ішков Валерій Валерійович, Козій Євген Сергійович, Чернобук Олександр Іванович, Козар Микола Антонович, Пащенко Павло Сергійович // Integration of scientific and modern ideas into practice : with the Proceedings of the VIII International Scientific and Practical Conference (November 15-18, 2022) Stockholm, Sweden. – Stockholm : International Science Group, 2022. – Pp. 208-217.
Короткий огляд (реферат): Актуальність дослідження вмісту германію у вугільних пластах обумовлена можливістю його промислового вилучення та використання в якості цінного попутного компонента. Особливу актуальність виконаним дослідженням надає рішення Ради національної безпеки та оборони України від 16 липня 2021 року «Про стимулювання пошуку, видобутку та збагачення корисних копалин, які мають стратегічне значення для сталого розвитку та обороноздатності держави» та Указ Президента України No306/2021, який вводе в дію це рішення. В цих документах руди германію включені до переліку, що мають стратегічне значення для сталого розвитку та обороноздатності держави.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/161880
Розташовується у зібраннях:Кафедра геології та розвідки родовищ корисних копалин

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Integration-of-scientific-and-modern-ideas-into-practice-208-217.pdf732,54 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.