Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/165945
Назва: Особливості геодезичних вишукувань для об’єктів, пов’язаних з користуванням надрами на прикладі АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»
Автори: Степанов, Є.В.
Бруй, Г. В.
Ключові слова: АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»;геодезичні роботи;топографо-геодезична зйомка
Дата публікації: 2023
Бібліографічний опис: Степанов Є.В. Особливості геодезичних вишукувань для об’єктів, пов’язаних з користуванням надрами на прикладі АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» / Степанов Є.В., Бруй Г.В. // Молодь: наука та інновації : матеріали ХІ Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, Дніпро, 22–24 листопада 2023 року. – Дніпро : НТУ ДП, 2023. – Т. 1. – С. 230-231.
Короткий огляд (реферат): В ході прогресу у сфері геодезії та землеустрою постійно з’являються, або модифікуються уже існуючі прилади та методи виконання робіт у відповідності до задач, які необхідно вирішити. У зв’язку з цим потреби, які раніше здавалося неможливо задовольнити, або процес їх виконання займав тривалий час, можуть бути виконані в найкоротші терміни, більш детально, та містити безліч додаткових матеріалів, як інформаційних так і графічних. Топографо-геодезична зйомка за умови великих обсягів лісових масивів може бути сильно ускладнена, як через густу рослинність, так і значною мірою через погодні умови, пору року чи інші фактори. Основними методами, які будуть ефективними для зйомки таких об’єктів слугуватимуть: супутникова зйомка за допомогою GNSS приймачів, тахеометрична зйомка та аерофотозйомка місцевості за умови використанням камери з високою роздільною здатністю або LIDAR технології.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/165945
Розташовується у зібраннях:Секція 5 – Геодезія та землеустрій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Збірник_Молодь_2023_том_1_final-230-231.pdf312,59 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.