Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/167564
Назва: Використання генеративного штучного інтелекту для створення артефактів тестування проєктів з побудови програмних продуктів
Автори: Павленко, Є. В.
Гнатушенко, В. В.
Ключові слова: штучний інтелект (ШІ);генеративний штучний інтелект;програмне забезпечення (ПЗ)
Дата публікації: 2024
Бібліографічний опис: Павленко Є. В. Використання генеративного штучного інтелекту для створення артефактів тестування проєктів з побудови програмних продуктів / Павленко Є. В., Гнатушенко В. В. // Інформаційні технології: теорія і практика : тези доповідей I (VII) міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених (Дніпро 20-22 березня 2024) – Дніпро : Свідлер А.Л., 2024. – С. 296-297.
Короткий огляд (реферат): Протягом останньої пари років спостерігається значний розвиток генеративного штучного інтелекту (ШІ) на основі великих мовних моделей (LLM) з перетворювачами (transformers), та сервісів, побудованих на них, таких як ChatGPT від OpenAI, Gemini від Google, Claude від Anthropic, GitHub Copilot, Amazon CodeWhisperer та інші. Тестування має важливу роль у розробці програмного забезпечення (ПЗ). Тестування не тільки життєво необхідне для забезпечення якості ПЗ, але також відіграє значну роль у рефакторингу або переході між різними типами проєктів (proof of concept, MVP тощо).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/167564
Розташовується у зібраннях:I (VII) МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА» 20 – 22 БЕРЕЗНЯ 2024 р (Дніпро - Україна)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ІТТП-2024-297-298.pdf227,73 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.