Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/168016
Назва: Інноваційні компоненти підвищення рівня професійної компетентності державних службовців в Україні
Автори: Трегубенко, Галина Петрівна
Ключові слова: Інноваційні компоненти;підвищення рівня професійної компетентності;державні службовці в Україні
Дата публікації: 2024
Видавництво: НТУ ДП
Бібліографічний опис: Трегубенко Г. П. Інноваційні компоненти підвищення рівня професійної компетентності державних службовців в Україні : канд. наук з державного управління : за спец. 25.00.03 / Трегубенко Галина Петрівна ; М-во освіти і науки України, НТУ «Дніпровська політехніка». – Дніпро, 2024. – 291 с. + CD.
Короткий огляд (реферат): Оновлення змісту діяльності органів державної влади в умовах дії правового режиму воєнного стану, а також у період реалізації євроінтеграційних прагнень України носить широкомасштабний характер і спрямовується на структурні зміни державного апарату, трансформацію взаємодії владних інституцій із громадянським суспільством і бізнесом, удосконалення та поліпшення якості надання державних послуг. Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) акцентує, що державна служба – це соціальний інститут, на основі якого розбудовується Україна як сучасна сервісна соціальна правова демократична європейська держава. Фундаментальною складовою очікуваних зрушень у системі державної служби України є державні службовці, покликані уособлювати сучасні принципи й підходи до управління країною. Провідна роль, що відводиться державним службовцям в умовах реформування системи управління, вимагає від них самих високого рівня професійної компетентності, яскравих особистісних якостей, англомовної та цифрової компетентності, креативного мислення й інноваційнойного підходу в прийнятті управлінських рішень. Саме тому інноваційність усе частіше виступає як модерна парадигма державного управління в Україні. Найбільше важливість інноваційних підходів позначилася на засадах, формах, методах і технологіях професійного навчання державних службовців. Інноватика стала органічною складовою не лише постійно оновлюваних та вдосконалюваних теоретичних засад професійного навчання державних службовців, але й повною мірою торкнулася форм організації занять, значною мірою наблизивши їх до практичної діяльності в органах державної влади за кращими зразками країн ЄС. У річному звіті НАДС за 2023 рік зазначається, що найбільш затребуваними напрямами професійної освіти в рамках індивідуальних освітніх запитів державних службовців є професійні знання; знання законодавства; комунікація та взаємодія; лідерство та управління змінами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/168016
Розташовується у зібраннях:25.00.03 - Державна служба

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Трегубенко_дисертація.pdf4,12 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.