Програмне забезпечення електронно-обчислювальних машин у 2–х ч. Ч. 2. Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт студентами спеціальності 124 Системний аналіз

Date

2018-04

Authors

Шевченко, Ю. О.

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Abstract

Мета цих методичних рекомендацій – забезпечити ефективність самостійної роботи студентів під час лабораторних занять і підготовки до модульного контролю, а також при виконанні контрольної роботи студентами заочної форми навчання. Програмою курсу передбачено вивчення інтерфейсу програми Microsoft Excel, набуття навичок роботи з книжками та листами. Студенти також мають навчитися володіти стандартними функціями Microsoft Excel, а також користуватися надбудовами "Пошук розв’язання" та "Підбір параметра" для розв’язання задач лінійного програмування, пошуку коренів поліному та розв’язанні систем нелінійних рівнянь; ознайомитися та навчитися користуватися багатьма функціями при створенні та обробці баз даних; записувати та редагувати макроси на мові VBA. Призначені для самостійної роботи студентів спеціальності 124 Системний аналіз при вивченні нормативної дисципліни «Програмне забезпечення електронно-обчислювальних машин», зокрема, для підготовки до модульного контролю за результатами лабораторних занять, а також при виконанні контрольної роботи студентами заочної форми навчання.

Description

Keywords

Програмне забезпечення електронно-обчислювальних машин, ПЗЕОМ, 124 Системний аналіз, Пошук розв’язання, Підбір параметра, база даних, макрос

Citation

Шевченко Ю. О. Програмне забезпечення електронно-обчислювальних машин. У 2–х. Ч. 2. Методичні рекомендації до виконання лаб. робіт студентами спец. 124 «Системний аналіз» / Ю. О. Шевченко ; М-во освіти і науки України ; Нац. гірн. ун – т. – Дніпро : НГУ, 2018. – 56 с.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By