Repository logo
Log In(current)
  1. Home
  2. Кваліфікаційні роботи
  3. Факультет інформаційних технологій
  4. Кафедра програмного забезпечення комп'ютерних систем
  5. Магістри
  6. 2020-2021 навчальний рік
  7. Методи, алгоритми і програмне забезпечення для розширення функцій САПР моделей реальних об’єктів в режимі доповненої реальності
Details

Методи, алгоритми і програмне забезпечення для розширення функцій САПР моделей реальних об’єктів в режимі доповненої реальності

Date Issued
2020-12-07
Author(s)
Циганок, Євген 
Abstract
Об’єкт дослідження: процес демонстрації тривимірної моделі в режимі доповненої реальності.
Предмет дослідження: методи демонстрації моделі створеної в САПР Autodesk Inventor в режимі доповненої реальності.
Мета магістерської роботи: підвищення ефективності роботи САПР Autodesk Inventor для демонстрації тривимірних об'єктів будь-якої складності, в режимі доповненої реальності.
Методи дослідження. При вирішенні поставлених завдань виконано аналіз і наукове узагальнення літературних джерел по вихідним посилам досліджень.
Наукова новизна отриманих результатів дипломної роботи визначається тим, шо вперше розроблена система що дозволяє розглядати тривимірні моделі створені в САПР Autodesk Inventor.
Практична цінність полягає в тому, що розроблений в рамках роботи додаток дозволяє розглядати створені моделі в режимі доповненої реальності дозволяє демонструвати розробляється продукт на всіх етапах проєктування без необхідності його виготовлення, тим самим зменшуючи витрати на виготовлення і транспортування вироби.
Subjects

плагін, САПР, доповне...

File(s)
Loading...
Thumbnail Image
Name

Last_Master-thesis-tsyhanok.pdf

Size

1.36 MB

Format

Adobe PDF

Checksum

(MD5):7de5e8a7873fd21cbe3c54b52b04a4b4

.

Built with DSpace-CRIS software - Extension maintained and optimized by 4Science

  • Accessibility settings
  • End User Agreement
  • Send Feedback
Repository logo COAR Notify