Publication:
Удосконалення технології очищення стічних вод в умовах АТ «ДніпроАзот» за рахунок впровадження біоплато

Loading...
Thumbnail Image

Authors

Скрипка, Ганна Олегівна

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»

DOI

Research Projects

Organizational Units

Journal Issue

Abstract

Мета роботи: проаналізувати та оцінити методи очистки стічних вод на підприємстві АТ «ДНІПРОАЗОТ»; удосконалити існуючу систему очищення стічних вод методом впровадження біоплато.

Description

У теоретичному розділі розглядається вплив хімічної діяльності на навколишнє середовище та наводиться загальна характеристіки стічних вод даної промисловості. Наведено існуючі методи очищення промислових стоків та типові схеми технологічого очищення стічних вод. Практичний розділ присвячено аналізу впливу АТ «ДНІПРОАЗОТ» на навколишнє середовище, статистичних даних щодо відходів за 2021 р. і націлений на запровадження біоплато з метою доочищення стіних вод

Citation

Скрипка Г.О. Удосконалення технології очищення стічних вод в умовах АТ «ДніпроАзот» за рахунок впровадження біоплатоу: Дипломна робота бакалавра / Скрипка Г.О. - Дніпро, 2022. - 67 с.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By