Publication: Контрольні промислові випробування методу підривання гірських порід з диференційованим енергонасиченням масиву
Loading...
Files
Date
Authors
Скачков, А. А.
Тітов, Д. А.
Жуков, С. О.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
DOI
Abstract
Досліджено важливі для теорії і практики вибухових робіт особливості формування і взаємодії силових полів від вибуху внутрішньо свердловинних зарядів ВР, які підриваються з уповільненням. Суперпозиція пружних хвиль грає головну роль в руйнуванні масиву гірських порід за цих умов. Підбираючи маси зарядів і тривалість затримки між вибухами, можна регулювати процес завантаження масиву вибуховими речовинами в залежності від конкретних гірських і геологічних умов вибухових робіт. Змінюючи способи формування і порядок підривання зарядів ВВ в руйнованому обсязі, можна впливати на процес руйнування, знаючи особливості формування силових полів.
Description
Keywords
Citation
Скачков А. А. Контрольні промислові випробування методу підривання гірських порід з диференційованим енергонасиченням масиву / А. А. Скачков , Д. А. Тітов , С. О. Жуков // Національний гірничий університет. Збірник наукових праць. – Дніпро : НТУ «Дніпровська політехніка», 2019. – № 58. – С. 111-118.