Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/157447
Назва: «Легалізація інституту лобіювання як інструмент реалізації антикорупційної стратегії в Україні»
Автори: Піскова Олена Сергіївна
Піскова Олена Сергіївна
Ключові слова: ЛОБІЮВАННЯ, АНТИКОРУПЦІЙНА СТРАТЕГІЯ, БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ, ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ, ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ.
Дата публікації: гру-2020
Короткий огляд (реферат): Пояснювальна записка: 119 стор., 13 рис., 7 табл., 68 використаних джерел, 6 додатків, презентація PowerPoint. Мета роботи – теоретичне обґрунтування перспективи легалізації лобіювання в Україні. У першому розділі розглянуто теоретичні підходи до визначення корупції та проблеми соціальної небезпеки корупції. Визнаним механізмом подолання корупції, успішно діючим в інших країнах, є законодавчо унормоване лобіювання. У другому розділі наведено загальну характеристику досвіду законодавчого регулювання лобіювання в розвинених країнах. Проведений аналіз сучасного стану лобіювання в Україні та можливості застосування досвіду з лобістської діяльності зарубіжних країн. Визначена роль громадських організацій при здійсненні лобістської діяльності. Обґрунтовано шляхи адаптації системи управління органів державної влади до умов легального лобіювання. У третьому розділі визначено вплив громадської організації «Збережи Дніпро» на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування. Зроблено висновки та пропозиції щодо можливостей та впливу громадської організації при легалізації інституту лобіювання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/157447
Розташовується у зібраннях:2020-2021 навчальний рік

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Піскова О.С. (1).pdf350,4 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити
КР_Піскова О.С.rar2,84 MBUnknownПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.