Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/160268
Назва: Синтез та дослідження системи керування транспортним пристроєм при виробництві склотари
Автори: Голиков, Ярослав
Ключові слова: АВТОМАТИЗАЦІЯ, МОДЕЛЬ ОБ'ЄКТА, ЕЛЕКТРОДВИГУН, СИНТЕЗ СИСТЕМИ, ЕКСПЕРИМЕНТ, КОНТРОЛЕР, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ZENON LOGIC.
Дата публікації: 6-кві-2022
Видавництво: НТУ «Дніпровська політехніка»
Бібліографічний опис: Голиков Я. Г. Синтез та дослідження системи керування транспортним пристроєм при виробництві склотари : кв. роб. … магістра зі спец. 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» / Голиков Ярослав Геннадійович. – Д.: НТУ «ДП», 2022. – 85 с.
Короткий огляд (реферат): Об'єкт дослідження – система автоматичного керування переміщенням шатла для транспортування скляної тари у збирально-пакувальному цеху. Мета проекту – підвищення якості автоматичного керування переміщенням шатла для транспортування скляної тари у збирально-пакувальному цеху за рахунок використання модифікованого ПІД-регулятора та визначення нових закономірностей зміни параметрів ПІД-регулятора; розробка на основі результатів дослідження людино-машинного інтерфейсу (НМІ) для керування, контролем та налаштуванням об'єкта на базі програмного забезпечення Zenon Logic мовами Structured Text та Function Block Diagram для контролера VIPA 214-2BS33. Основними методами дослідження використаними для досягнення поставленої мети були: аналіз літературних джерел, декомпозиція, планування експерименту, статистичний аналіз даних, імітаційне моделювання. Результатами досліджень є отримана математична модель об'єкта та синтезована система керування, налаштована на найбільш оптимальний спосіб роботи з урахуванням вимог технологічного процесу – система працює з найкращою продуктивністю, одночасно не перевищуючи критично важливий параметр при переміщенні склотари – максимально допустиме прискорення. Напрацювання та закономірності, отримані в ході її виконання можуть застосовуватися на реальному виробництві, оскільки принципи технологічного процесу запозичені з реального підприємства, а також методи та підхід до вирішення завдання є типовим для будь-якого виробництва.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/160268
Розташовується у зібраннях:2021-2022 навчальний рік

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Кваліфікаційна робота Голиков.pdf2,81 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.