Publication: Розв’язання задач на рівновагу збіжної системи сил в середовищі MathCAD : методичні рекомендації до самопідготовки студентів (практикум) з тем «Моделювання взаємозв’язків об’єктів» та «Система збіжних сил» дисципліни «Теоретична механіка» для бакалаврів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування»
Loading...
Date
Authors
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
НТУ "ДП"
DOI
Abstract
Розглянуто приклади моделювання взаємозв’язків технічних об’єктів за допомогою абстракцій теоретичної механіки та приклади виконання індивідуальних завдань з теми «рівновага системи збіжних сил» дисципліни «Теоретична механіка» для бакалаврів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».
Description
Citation
Онищенко С. В. Розв’язання задач на рівновагу збіжної системи сил в середовищі MathCAD : методичні рекомендації до самопідготовки студентів (практикум) з тем «Моделювання взаємозв’язків об’єктів» та «Система збіжних сил» дисципліни «Теоретична механіка» для бакалаврів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» [Електронний ресурс] / С. В. Онищенко, Д. Л. Колосов ; Міністерство освіти і науки України, Нац. техн. ун-т «Дніпровська політехніка». – Дніпро : НТУ «ДП», 2022. – 55 с.