Publication:
Застосування гібрідних установок з виробницта електроенергії в галузі відновлювальної енергетики

dc.contributor.authorАтабаєв А. Н.
dc.contributor.editorХоменко В. І.
dc.date.accessioned2025-05-27T12:26:05Z
dc.date.available2025-05-27T12:26:05Z
dc.date.issued2024
dc.description.abstractСучасні досягнення та перспективи розвитку енергозберігаючих технологій, методи економії теплової і електричної енергії є актуальним і стратегічним питанням в сучасних реаліях світу, а в умовах воєнного стану в Україні тим більше. Потенціал використання відновлюваних джерел електроенергії в Україні один із основних факторів захисту навколишнього середовища та економічного розвитку країни.
dc.identifier.citationАтабаєв А.Н. Застосування гібрідних установок з виробницта електроенергії в галузі відновлювальної енергетики / Атабаєв А.Н., Хоменко В.І. //«Молодь : наука та інновації» 2024 матеріали XIІ Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, Дніпро, 13–15 листопада 2024 року. – Дніпро : НТУ «ДП», 2024. – Том 2. – С. 55-56.
dc.identifier.urihttps://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/170433
dc.language.isouk
dc.publisherНТУ "ДП"
dc.relation.conference«Молодь : наука та інновації» 2024 матеріали XIІ Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених
dc.subjectвиробництво електроенергії
dc.subjectвідновлювана енергетика
dc.subjectгібрідні установки
dc.titleЗастосування гібрідних установок з виробницта електроенергії в галузі відновлювальної енергетики
dc.typeтекст::матеріали конференції::матеріали конференції::доповідь на конференції
dspace.entity.typePublication
dspace.workflow.startDateTime2025-05-27T12:26:05.468Z
oairecerif.author.affiliation#PLACEHOLDER_PARENT_METADATA_VALUE#
oairecerif.editor.affiliation#PLACEHOLDER_PARENT_METADATA_VALUE#

Files

Original bundle

Now showing 1 - 1 of 1
Loading...
Thumbnail Image
Name:
molod-2024-vol2-55-56.pdf
Size:
552.8 KB
Format:
Adobe Portable Document Format

License bundle

Now showing 1 - 1 of 1
Loading...
Thumbnail Image
Name:
license.txt
Size:
1.71 KB
Format:
Item-specific license agreed upon to submission
Description: