Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/154425
Назва: Пошук прихованих резервів рентабельності в інвестиційному проекті
Автори: Гвардєєв, Олександр Євгенійович
Ключові слова: ЗАДАЧА КОМІВОЯЖЕРА, МЕТОД ГІЛОК І МЕЖ, АЛГОРИТМ ЛІТТЛ, ПЛАТІЖНА МАТРИЦЯ, ОПТИМАЛЬНИЙ МАРШРУТ.
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Пояснювальна записка: 105 сторінок, 28 рисунків, 83 таблиць,23 джерела.
Короткий огляд (реферат): Пояснювальна записка: 105 сторінок, 28 рисунків, 83 таблиць,23 джерела. Об'єкт дослідження: транспортні витрати Широківського управління по експлуатації газового господарства. Мета дипломної роботи: Розробити інвестиційний проект для зменшення загальної собівартості продукції підприємства ШУЕГГ, шляхом оптимізації загального шляху по доставці скрапленого газу. У вступі описана актуальність і значущість вибраної теми, сформульовані цілі і задачі дослідження, наукова новизна одержаних результатів і практична значущість роботи. У першому розділі дана загальна інформація про діяльність ШУЕГГ та описано його структуру. Подається аналіз активів, пасивів, собівартості та окремо транспортних витрат. У другому розділі розглядається історія розвитку та основні математичні методи вирішення задачі комівояжера. Приводяться як і евристичні так і точні методи. У третьому розділі описується алгоритм Літтла, який був використаний для вирішення задачі, показане поетапне знаходження оптимального маршруту та розрахований річний економічний ефект від знайденого рішення. У четвертому розділі описується розроблена інформаційна система розрахунку оптимального маршруту транспортування скрапленого газу ШУЕГГ. У п’ятому розділі розглядаються правила охорони праці у ШУЕГГ.
Опис: Пояснювальна записка: 105 сторінок, 28 рисунків, 83 таблиць,23 джерела. Об'єкт дослідження: транспортні витрати Широківського управління по експлуатації газового господарства. Мета дипломної роботи: Розробити інвестиційний проект для зменшення загальної собівартості продукції підприємства ШУЕГГ, шляхом оптимізації загального шляху по доставці скрапленого газу. У вступі описана актуальність і значущість вибраної теми, сформульовані цілі і задачі дослідження, наукова новизна одержаних результатів і практична значущість роботи. У першому розділі дана загальна інформація про діяльність ШУЕГГ та описано його структуру. Подається аналіз активів, пасивів, собівартості та окремо транспортних витрат. У другому розділі розглядається історія розвитку та основні математичні методи вирішення задачі комівояжера. Приводяться як і евристичні так і точні методи. У третьому розділі описується алгоритм Літтла, який був використаний для вирішення задачі, показане поетапне знаходження оптимального маршруту та розрахований річний економічний ефект від знайденого рішення. У четвертому розділі описується розроблена інформаційна система розрахунку оптимального маршруту транспортування скрапленого газу ШУЕГГ. У п’ятому розділі розглядаються правила охорони праці у ШУЕГГ.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/154425
Розташовується у зібраннях:Кафедра економіки та економічної кібернетики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Dyplom_Gvardeev.pdf1,34 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.