Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/161674
Назва: Створення моделі дискретної системи автоматичного керування групою обігрівачів при електричному опаленні
Інші назви: Creation of a model of a discrete system of automatic control of a group of heaters with electric heating
Автори: Бубліков, А. В.
Бойко, О. О.
Воскобойник, Є. К.
Славінський, Д. В.
Шевченко, В. І.
Ключові слова: температура у приміщенні;автоматичне керування;імітаційна модель
Дата публікації: 2021
Видавництво: Видавництво НТУ "ДП"
Бібліографічний опис: Створення моделі дискретної системи автоматичного керування групою обігрівачів при електричному опаленні / А. В. Бубліков, О. О. Бойко, Є. К. Воскобойник, Д. В. Славінський, В. І. Шевченко // Національний гірничий університет. Збірник наукових праць. – Дніпро : НТУ «Дніпровська політехніка», 2021. – № 66. – С. 233-244.
Короткий огляд (реферат): На основі аналізу структури реальної системи керування температурами у приміщеннях будинку створена структурна схема імітаційної моделі дискретної системи автоматичного керування групою обігрівачів. З оглядом на особливості завдань керування умовно виділені нижній та верхній рівні імітаційної моделі системи керування. На нижньому рівні моделі реалізований релейний закон керування температурою, який наразі використовується в обігрівачах. При цьому в алгоритм формування керуючого впливу на обігрівач закладена можливість проведення параметричної ідентифікації дискретного об’єкта керування. На верхньому рівні моделі вирішується завдання розподілу потужності між обігрівачами з урахуванням обмежень, що пов’язані з процедурою ідентифікації динамічних властивостей локальних зон опалення. Результати дослідження. Обґрунтована структурна схема комплексної імітаційної моделі дискретної системи автоматичного керування групою обігрівачів з виділенням двох рівнів ієрархії. З урахуванням завдань керування визначені зв’язки між елементами моделі як на верхньому та нижньому рівнях, так і між ними. Також для кожного елемента моделі визначені параметри та встановлені зв’язки між ними.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/161674
Розташовується у зібраннях:Збірник наукових праць НГУ. - 2021. - № 66

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
23.pdf730,82 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.