Repository logo
  • English
  • Yкраї́нська
Log In
New user? Click here to register.Have you forgotten your password?
  1. Home
  2. Кваліфікаційні роботи
  3. Механіко-машинобудівний факультет
  4. Кафедра технологічного інжинірингу переробки матеріалів
  5. Реалізація технологічного процесу збагачення вугілля у функції теоретичного визначення значень показників продуктів складових шихти
 
  • Details

Реалізація технологічного процесу збагачення вугілля у функції теоретичного визначення значень показників продуктів складових шихти

Date Issued
2018
Author(s)
Тупотін, Дмитро Русланович 
Abstract
Практично все вугілля, що добувається в шахтах, необхідно піддавати збагаченню. Технологічні процеси збагачення реалізуються складними й громіздкими схемами.
Діючі процеси і устаткування не дозволяють ідеально відокремити вугільну і породну складові. Внаслідок цього, у процесі переробки, нажаль відбуваються втрати горючої маси з відходами.
Втрата частини вугілля це фінансові втрати, причому досить істотні. Наприклад, при зольності породи, у якій вміщується пласт вугілля, порядку 90 % у процесі збагачення викидається порода зольністю (79 – 80) %.
Таке положення в технології збагачення аргументується багатьма причинами.
У вугільній промисловості вугілля, що добувають у різних шахтах, змішують і збагачують на групових або центральних збагачувальних фабриках.
Навіть без детального пророблення очевидно, що така практика є не зовсім правильною. Вугілля різних шахт мають різні характеристики відповідно до яких повинна реалізовуватися технологія їх збагачення. При спільному збагаченні це реалізувати проблематично.
Індивідуальних збагачувальних фабрик одиниці. До речі і на них у більшості випадків збагачення спільне, збагачуються спільно вугілля різних пластів.
Наступною, не менш вагомою причиною є непрофесійна організація технологічного процесу, а саме:
практично на всіх вуглезбагачувальних фабриках реалізується замкнене водопостачання, при цьому в оборотній воді перебуває порядку (20 – 30) % твердої фази.
Наявність твердої фази в оборотній воді по різному позначається на показниках продуктів операцій технологічної схеми.
Глибокого теоретичного пророблення даного явища в професійній технічній літературі немає. і, проте, очевидним є те, що при низькій зольності шламових часток відбувається зниження якості кінцевих продуктів, а також витрачається значна кількість електроенергії .
У роботі, у рамках можливого й з рівнем кваліфікації розглянуте питання вдосконалювання технології збагачення за рахунок спільного або роздільного збагачення вугілля із різними якісно кількісними характеристиками і вплив параметрів якості шламів на показники продуктів операцій.
Subjects

індивідуальна збагачу...

організація технологі...

зниження якості кінце...

вдосконалення техноло...

дипломна робота магіс...

кафедра технологічног...

File(s)
Loading...
Thumbnail Image
Name

Тупотін Відгук.pdf

Size

375.01 KB

Format

Adobe PDF

Checksum

(MD5):d56d7e2945495c423c70a84ad1805edf

Loading...
Thumbnail Image
Name

Тупотін Рецензія.pdf

Size

296.48 KB

Format

Adobe PDF

Checksum

(MD5):ee0e912a3321de4b6f91a91cdae2d863

.

Built with DSpace-CRIS software - Extension maintained and optimized by 4Science

  • End User Agreement
  • Send Feedback
Repository logo COAR Notify