Publication: Відведення несформованої земельної ділянки спадкоємцям, на якій розташоване нерухоме майно, що належало на праві власності померлому
Loading...
Date
Authors
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
DOI
Abstract
Кваліфікаційна робота ступеня магістра студента Лаврінка Володимира Федоровича академічної групи 193м-23з-1 ФАБЗУ спеціальності 193 Геодезія та землеустрій.
Метою роботи є визначення процедури відведення несформованої земельної ділянки спадкоємцям, на якій розташоване нерухоме майно, що належало померлому на праві власності.
Description
Citation
Відведення несформованої земельної ділянки спадкоємцям, на якій розташоване нерухоме майно, що належало на праві власності померлому; кваліфікаційна робота магістра / Лаврінок Володимир Федорович; М-во освіти та науки України, Нац. тех. ун-т «Дніпровська політехніка». – Дніпро, 2024 – 90 с.