Repository logo
Log In(current)
  1. Home
  2. Матеріали конференцій
  3. Молодь: наука та інновації
  4. Молодь: наука та інновації : матеріали ХІ Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, Дніпро, 22–24 листопада 2023 року : у 2-х т.
  5. Молодь: наука та інновації : матеріали ХІ Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, Дніпро, 22–24 листопада 2023 року. Т. 2.
  6. Секція 5 – Гірнича промисловість та геоінженерія
  7. Обґрунтування можливості застосування композитних матеріалів для зміцнення бурильних труб
Details

Обґрунтування можливості застосування композитних матеріалів для зміцнення бурильних труб

Date Issued
2023
Author(s)
Федора, Д. В. 
Чарковський, В. М. 
Abstract
У науковій літературі все більше публікацій присвячується питанню зміцнення бурильних труб новітніми композиційними матеріалами, такими, як карбонове волокно. Проблема все ще полягає в тому, що вартість таких труб залишається відносно високою. У даній роботі зроблено спробу оцінити доцільність застосування карбонового волокна у якості матеріалу, призначеного для зміцнення бурильних труб від зносу та від дії підвищеного осьового навантаження. З цією метою на прикладі однієї із газових свердловин глибиною 5500 м, пробуреною у Дніпровсько-Донецькій западині виконано розрахунок максимальної вартості бурильної колони за умови так званої «нульової ефективності».
Subjects

Дніпровсько-Донецька ...

бурильна колона

композитні матеріали

File(s)
Loading...
Thumbnail Image
Name

Збірник_Молодь_2023_том_2_final_v-168.pdf

Size

299.83 KB

Format

Adobe PDF

Checksum

(MD5):6059ec6b9c34c982a98367adaf9656ab

.

Built with DSpace-CRIS software - Extension maintained and optimized by 4Science

  • Accessibility settings
  • End User Agreement
  • Send Feedback
Repository logo COAR Notify